HAKKIMIZDA

Test Laboratuvar Cihazları, Tekstil,  Gıda, Kimya ve Medikal Sektörüne yönelik üretimine, 1999 yılında 150m² alanda başlamış olup, şu an 500m² alanda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Firmamız üretimini yapmış olduğu cihaz ve makinelerin satışını, müşteriye direk olarak ve bayileri aracılığıyla gerçekleştirmektedir. OEM müşterileri için üretimin yanısıra,  ürünlerimiz yurt-dışı pazarlarına ve özellikle Ortadoğu ülkelerine ihraç edilmektedir.
Laboratuvar cihazlarına ek olarak, sektörde ihtiyaç duyulan laboratuvar sarf malzemelerinin de ithalat ve satışını da yapmaktayız..
Ekibimiz siz değerli müşterilerimizden gelebilecek özel laboratuvar kurulumu ve danışmanlık taleplerini de yüksek tekstil bilgisi , güçlü Ar-Ge çalışmaları ve sağlam altyapısı sayesinde, çözüm ortaklığı olarak sunmaktadır.
Test Laboratuvar üretimini yapmış olduğu laboratuvar cihazlarını ve ithalatını yapmış olduğu tüm laboratuvar sarf malzemelerini, siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duyar.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artan hedeflerimiz doğrultusunda işbirliğimizin sürmesi dileğiyle.

Saygılarımızla
TestLab